clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Соков Валерій Миколайович

 

Соков Валерій Миколайович

Асистент кафедри будівельної механіки та конструкції корпусу корабля

E-mail: valeriy.sokov@nuos.edu.ua

ORCID: 0000-0003-3933-879X

Scopus ID: 

Web of Science ID:

Scholar Google: https://scholar.google.com/citations?hl=uk&user=bBm2mjAAAAAJ

Основні навчальні дисципліни:

Будівельна механіка корабля та ТЗОО, Міцність суден при побудові та докуванні, Спеціальні питання міцності суден та морських плавучих споруд, Математичні моделі та методи в інженерному комп’ютерному аналізі, Математичні методи розрахунку міцності і вібрації корпусних конструкцій суден та морських плавучих споруд, Науково-педагогічна практика.

Сфера наукових інтересів:

Будівельна механіка корабля, Математичні моделі та методи в механіці деформівного тіла, пружно-пластичне деформування, нелінійні задачі механіки деформівного тіла.

Соков Валерій Миколайович. Народився в 1986 році в м. Миколаєві. В 2003 закінчив середню загальноосвітню школу №23 м. Миколаєва. Після закінчення школи вступив до Національного університету кораблебудування (НУК) імені адмірала Макарова. В 2009 році отримав диплом магістра НУК за спеціальністю «Кораблі та океанотехніка». В 2009-2012 рр. навчався в аспірантурі НУК. З 2010 працює асистентом кафедри будівельної механіки та конструкції корпусу корабля.

Автор та співавтор близько 20 публікацій, серед яких наукові статті, методичні вказівки, тези конференцій, конспекти лекцій, книги (в т.ч. англійською мовою). Проводив практичні та лекційні заняття по всім дисциплінам, які читає кафедра, в тому числі англійською мовою для іноземних студентів.