clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Лабораторія моніторингу параметрів навколишнього середовища. Входить до комплексу «Екологічна лабораторія НУК», створена у 2010 році, акредитована з оцінки якості води у 2013 році.

Основні напрямки роботи:

  • Визначення структури і типології факторів техногенного впливу на басейн річок Миколаївської області, створення нових методичних підходів до оцінки потенціалу та ступеня екологічної небезпеки цих факторів, розрахунок ступеня екологічної безпеки водних об’єктів , оцінка стану водних об’єктів області, стану атмосферного повітря, дослідження ступеня антропогенної трансформації та використання земельних ресурсів, використання річкового стоку та якості води.

  • Розробка основних напрямків вирішення проблем захисту гідроекосистем, атмосферного повітря та ґрунту від забруднення.

  • Також одним із напрямків наукових досліджень є вивчення ступеня, напрямків і причин антропогенної трансформації фітобіоти заповідних територій області, складання флористичного переліку видового та таксономічного багатства фітобіоти різних досліджуваних екосистем, аналіз адвентивних фракцій. Проводиться вивчення фітобіоти у різноманітних аспектах: систематичному, географічному, біоморфологічному, екологічному.