clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Тимченко Інна Вкторівна

 

Тимченко Інна Вікторівна

Доцент кафедри екології та природоохоронних технологій

Кандидат технічних наук, доцент

E-mail: inna.tymchenko@nuos.edu.ua

ORCID: 0000-0002-1956-1065

Scopus ID: 57190405912

Web of Science ID:

Scholar Google: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=Hvt5QEQAAAAJ

Основні навчальні дисципліни:

Геоінформаційні  системи, основи екології та екологічна етика, ресурсозбереження, системи управління морськими рухомими об’єктами

Сфера наукових інтересів:

Оцінка впливу на довкілля; стратегічна екологічна оцінка; зміни клімату; проблеми збереження водних ресурсів; моніторинг довкілля; екологічна безпека територій та акваторій; відновлювальні джерела енергії.

Тимченко Інна Вікторовна. Народилась в 1983 році в м. Миколаїв. У 2005 році з відзнакою закінчила Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». Кандидат технічних наук зі спеціальності «Екологічна безпека» з 2010 року. В 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри екологічної хімії. Авторка 56 публікацій  методичних вказівок до лабораторних робіт, навчального посібника та співавтор 2 патентів, співавтор Звітів з оцінки впливу на довкілля будівництва ВЕС. Менеджерка та учасниця україно-німецьких науково-просвітницьких проєктів, таких як менеджерка міжнародного проєкту «DRINK ME», LET’S TALK ABOUT NEXUS”, MWH Mykolaiv Water Hub.  З 2017 року член Національного екологічного центру України, заступник голови громадського об’єднання  Штаб протидії затопленню Бузького Гарду на базі ГО Асоціація учасників та інвалідів АТО.