clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Тубальцев Анатолій Миколайович

 

Тубальцев Анатолій Миколайович

Доцент кафедри екології та природоохоронних технологій

Доцент

E-mail: anatoliy.tubaltsev@nuos.edu.ua

ORCID:

Scopus ID:

Web of Science ID:

Scholar Google:

Основні навчальні дисципліни:

Основи охорони праці. Охорона праці в електроустановках

Сфера наукових інтересів:

Основи охорони праці. Охорона праці в електроустановках

Тубальцев Анатолій Миколайович. У 1972 році закінчив Миколаївський суднобудівний технікум за спеціальністю «Електрообладнання суден». Після закінчення технікуму працював інженером по ремонту та експлуатації трансформаторних підстанцій району електричних мереж. З 1973 по 1979 рік навчався в Миколаївському кораблебудівельному інституті (МКІ) Інженер-електрик. Працював інженером на Миколаївському електротехнічному підприємстві «Ера». В 1979 році був запрошений на роботу в МКІ, де займав посади секретаря комітету комсомолу, заступника секретаря парткому, голови профкому. В 1990 році був призначений проректором із соціального розвитку інституту.

З 1993 року переходить на викладацьку роботу на кафедру екології, спочатку старшим викладачем, а потім доцентом цієї кафедри. У 2004 році рішенням атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України йому присвоєно вчене звання доцента.

У 1997 році знову обраний головою профкому тепер вже університету і до сьогоднішнього дня за сумісництвом очолює профспілковий комітет.

Тубальцев А.М. — член ЦК профспілки працівників освіти і науки України. Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України. Він успішно поєднує громадську роботу з науково-педагогічною роботою. Читає курс лекцій, керує дипломним проектуванням, веде практичні та лабораторні роботи. Автор більше 80 публікацій, серед них 8 навчальних посібників з грифом Міносвіти України та Вченої Ради університету. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністру України та нагрудним знаком «Відмінник освіти України».