clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Зінкін Володимир Миколайович

 

Зінкін Володимир Миколайович

Завідувач лабораторії кафедри  морських технологій та океанотехніки  

E-mail: Vladzin48@gmail.com

 

Основні навчальні дисципліни:

Загальносуднові пристрої та системи, загальна будова суден, енциклопедія суднобудування, рангоут та такелаж вітрильних суден, судна з динамічними принципами підтримки, перевезення небезпечних вантажів, загальна будова суден та засобів океанотехніки, морські рухомі об’єкти, техніко-економічне обгрунтування конструкторських рішень, дисципліна ради ВНЗ(СДПП), Проектування та конструювання підводних апаратів, основи суднобудування, автоматизоване проектування опорних конструкцій суднових механізмів, рангоути і такелах вітрильних суден.

Сфера наукових інтересів:

Судна та кораблі на підводних крилах, вітрильники, підводні апарати, мінікрилоходи, досконалості судових ДВЗ,застосування сонячних елементів в електрорусі надувних надлегких екранопланів-катамаранів, виробництво віробів з вуглекомпозитів, використання «живої» та «мертвої» води в медицині.

Зінкін Володимир Миколайович. Народився в 1948 році. Освіта вища: закінчив НКІ у 1977 році зі спеціальності «Суднобудування та судноремонт». Кваліфікація: інженер-кораблебудівник. Досвід роботи за фахом складає 56 років.

Професійні знання: інженер-кораблебудівник, технік-судномеханік, методист з те­хнічної творчості, економіст-менеджер. Має досвід експлуатації цивільних суден та кораблів. Працював начальником бюро Заводського ВГК з унікального військового крилохода, який за критерієм ефективність-вартість внесений у світову книгу рекордів Гінеса. Веде практичні, лабораторні, лекційні заняття з дисциплін кафедри, є керівником курсових та дипломних проектів з вітряних суден, СДПП, екологічно чистих безмоторних мінікрилоходів тощо. Автор ряду наукових праць, учасник всеукраїнських науково-технічних конференцій.