clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Малінкін Олексій Юрійович

 

Малінкін Олексій Юрійович

Завідувач лабораторії навчально-наукового центру гідромеханіки

E-mail:telex1980@email.ua

 

 

Малінкін Олексій Юрійович.  Народився в 1980 році. Освіта вища: У 2011році закінчив Національний університет кораблебудування, за спеціальністю «Двигуни внутрішнього згоряння».  Кваліфікація «Інженер – механік». Досвід роботи за фахом більше 6 років. Працює на посаді завідуючого лабораторії навчально – наукового центру гідромеханіки, Національного університету кораблебудування.

Малінкін Олексій Юрійович, за час роботи зарекомендував себе як грамотним та досвідченим працівником. Професійні якості Олексія Юрійовича, дозволяють своєчасно, та якісно виконувати  покладені на нього обов`язки  з забезпечення навчального процесу в ННЦГ, згідно посадової інструкції завідуючого лабораторії.

Досвід роботи на попередніх посадах інженерного напряму. Вільне володіння українською та російською мовами, неодмінно допомагають йому оперативно та компетентно виконувати різноманітні завдання не тільки у роботі центра, але й пов`язані з взаємодією з суміжними підрозділами університету, та сторонніми організаціями.

Вмінням та наполегливістю  у вирішенні різноманітних питань заслужив повагу між співробітниками центру, що і вплинуло на рішення колективу призначити його профоргом.

Неодноразово проходив курси «Керівника навчальної групи»,  з підготовки працівників на підприємствах, в установах та організаціях з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

За «Внесок у енергоефективність університету» був нагороджений грамотою та грошовою премією від адміністрації  університету.

27 квітня 2020р. пройшов підвищення кваліфікації в Інституті гідромеханіки НАН України.