clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Зайцев Дмитро Володимирович

 

Зайцев Дмитро Володимирович

доцент Навчально-наукового центру «Гідромеханіка»

Кандидат технічних наук, доцент

E-mail:

ORCID:

Scopus ID: 

Web of Science ID:

Scholar Google:

Основні навчальні дисципліни:

Автоматизоване проектування суднових систем, Автоматизоване проектування суднових пристроїв, Енциклопедія суднобудування, Судна с динамічними принципами підтримки.

Сфера наукових інтересів:

Проєктування та розрахунок суднових пристроїв, суден на повітряній подушці та їх гнучких огороджень.

Зайцев Дмитро Володимирович народився 7 жовтня 1982 р. у м. Миколаєві. У 1999 р. вступив до Українського державного морського технічного університету на кораблебудівний факультет. У 2003 р. отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки “Кораблі та океанотехніка” та здобув кваліфікацію бакалавра з кораблебудування. У 2003 р. вступив до магістратури Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова. У 2005 р. закінчив навчання в магістратурі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (у зв’язку з перейменуванням УДМТУ у НУК) та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Кораблі та океанотехніка» та здобув кваліфікацію наукового співробітника (інженерна механіка).

З вересня 2008 р. по грудень 2010 р. — дослідник наукового відділу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

У 2010 році став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Винахід-2009» у номінації «Кращий винахід-2009 в галузі транспорту».

У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.08.03 – конструювання та будування суден. Тема дисертації «Розрахунок і конструювання носових гнучких огороджень скегових суден на повітряній подушці».

З січня 2011 по вересень 2014 – доцент кафедри морського приладобудування Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова; з вересня 2014 по вересень 2019 – доцент кафедри гідромеханіки та гідротехнічного будівництва Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

У 2016 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри гідромеханіки та гідротехнічного будівництва.

З жовтня 2019 по теперішній час – доцент Навчально-наукового центру «Гідромеханіка» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова