clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Лабарткава Олександр Володимирович

 

Лабарткава Олександр Володимирович

Доцент без вченого звання кафедри зварювального виробництва

Кандидат технічних наук, доцент НУК

E-mail: oleksandr.labartkava@nuos.edu.ua

ORCID: 0000-0002-9825-0192

Scopus ID: 57190706373

Web of Science ID: U-7575-2017

Scholar Google: https://scholar.google.com/citations?user=bhZ-074AAAAJ&hl=ru

Основні навчальні дисципліни:

Електро- та газозварювання, Основи зварювального виробництва, Матеріалознавство та ТКМ, Контроль якості зварювання

Сфера наукових інтересів:

Паяння та дифузійне зварювання різнорідних матеріалів, напружено-деформований стан при дифузійному зварюванні та паянні.

Лабарткава Олександр Володимирович  народився в 1984 р. у м. Поті, Грузія. У 2008 році закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Технологія та устаткування зварювання» та здобув кваліфікацію магістра зі зварювання. Під час навчання з 2005 р почав працювати на кафедрі зварювального виробництва, пройшовши шлях від старшого лаборанта до доцента. У 2016 р. захистив в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація конструкції і технології паяння металокерамічних гермовводів на основі аналізу термодеформаційних процесів». Вчене звання доцента НУК присвоєно у 2019 році.

Виконавець 10 науково-дослідних робіт, які виконувалися в НУК за держбюджетною тематикою, за господарчими договорами, в тому числі у період з 2010 по 2018 рр.

У 2017 році був керівником НДДКР № 2141 «Новый сварочный материал для регенерации по сварочной технологии на основе никеля» (КНР).

З 2018 р. по теперішній час керівник теми № 1655 «Забезпечення збереження та належного функціонування наукового об’єкта, що становить національне надбання – Надвисоковакуумний універсальний технологічний комплекс ВВУ-1 Д».

Наукові та педагогічні здобутки відображені у більш ніж 70 наукових та методичних працях. Наукові розробки досліджень увійшли в роботу «Новітні технології створення матеріалів та покриттів у суднобудуванні» за яку став лауреатом премії Президента України для молодих вчених, призначеною Указом Президента України № 659/2013 від 02.12.2013 р.

Наукові досягнення Лабарткава О.В. відзначені Дипломами НУК за І та ІІІ місце у номінації «Кращий молодий науковець серед аспірантів 2008 р., 2010 р.»; Дипломи за ІІІ місце у номінації «Кращий молодий науковець НУК» (2012 р., 2013 р.); Дипломом за І місце у номінації «Кращий молодий науковець НУК»  (2014 р.) в номінації «Кращий молодий науковець НУК» (2015 р.); Подячним листом за досягнення в науковій роботі та з нагоди відзначення Дня науки від Миколаївської міської ради (2016 р.); Грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за досягнення в навчальній і науковій роботі, з нагоди відзначення Дня науки (2017 р.); Почесною грамотою за багаторічну плідну працю та вагомі особисті досягнення в наукової роботі, що сприяє розвитку вітчизняної науки і педагогічної освіти та з нагоди відзначення Дня науки – Південний науковий центр НАН України і МОН України (2018 р.); Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність; Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.