clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Зінченко Андрій Ігорович

E-mail: andrii.zinchenko@nuos.edu.ua

ORCID: 0000-0001-8328-3496

Web of Science Researcher ID: W-3515-2017

Scholar Google: https://scholar.google.com.ua/citations?user=7GNv8K8AAAAJ&hl=uk

 

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015346608049

 

 

Освіта: вища.

Одеський національний Університет ім. І.І. Мечникова, 2003.

Луганський державний університет внутрішніх справ, 2006.

Миколаївський національний Університет ім. В.О. Сухомлинського, 2012.

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 2015.

 

Основні навчальні курси: страхування, страховий менеджмент, фінансові ризики, управління фінансовими ризиками.

 

Сфера наукових інтересів: фінансово-правова архітектура управління великими соціально-економічними системами

 

Науковий ступінь: доктор філософії у галузі економіки. Дисертація на здобуття наукового ступеню захищена в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України.

Результати дисертаційного дослідження Зінченка А.І. були включені в Концепцію реформування економіки і соціально-економічного розвитку Миколаївської області (№841/19-12/03 від 10.12.2007 Миколаївської обласної державної адміністрації).

 

Вчене звання: рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України в 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів.

 

Професійний досвід:

  1. Науково-педагогічна сфера:

З 2004 р. ‑ т.ч. – викладач, ст. викладач, доцент кафедри фінансів НУК.

З 2020 року ‑ Сертифікований лектор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

З 2016 року присвоєна педагогічна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» наказом директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, підтверджена у 2021 році.

У 2016 році команда студентів під керівництвом Зінченка А.І. перемагає у Миколаївському регіональному турнірі молодих фінансистів, що проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету з 12 квітня по 12 травня.

У 2011 році ‑ участь в програмі «Профілактика ВІЛ/ІПСШ та формування здорового способу життя серед молоді» в рамках проекту Фонду народонаселення ООН/Програми розвитку ООН в Україні «Запобігання ВІЛ/ІПСШ та формування безпечної поведінки серед молоді». За наслідками заходів листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №2/2-13-2629 від 07.11.2011 був цільово особисто залучений до роботи з питань профілактичної освіти за сприяння ЮНЕСКО та ЮНФПА в рамках реалізації рішень Алматинської конференції.

У 2011 році очолив організаційний комітет та журі і забезпечив проведення на високому організаційному фіналу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», що проводився на базі Миколаївської області на підставі Наказу Міністерства освіти і науки України від 07.10.2010 року № 933 «Про організацію всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2010/2011 навчальному році».

У 2009 р. ‑ громадський спостерігач за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів за посвідченням Українського центру оцінювання якості освіти.

У 2003 році — Кваліфікаційний сертифікат англомовного викладача з курсу «Applied Economics» Junior Achievement Ukraine.

 

Стаж науково-педагогічної роботи в навчальних закладах IV рівня акредитації ‑ більше 17 років.

 

  1. Менеджмент:

У 2010 – 2013 роках – заступник начальника Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, державний службовець 10 рангу, магістр державного управління MPA .

Під час роботи в органі управління освітою Миколаївської області в 2011 році розробив затверджену у подальшому рішенням № 20 Миколаївської обласної ради від 23 вересня 2011 року «Програму розвитку професійно-технічної освіти Миколаївської області на 2011-2015 роки». Того ж року розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №334-р від 23.11.2011 був включений до робочої групи із розробки Програми зайнятості населення Миколаївської області на 2012-2013 роки, а розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №414-р від 28.12.2011 включений до робочої групи із розроблення Стратегії економічного і соціального розвитку Миколаївської області на період 2020 року.

У 2012 році Зінченко А.І. представив Миколаївську область у другому етапі проекту Канадського агентства міжнародного розвитку та Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій Асоціації місцевих коледжів Канади «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні». Того ж року розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №152-р від 24.05.2012 включений до членів Миколаївської обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №435-р від 24.12.2012 включений до членів Експертної комісії з призначення стипендій голови  Миколаївської обласної державної адміністрації, голови обласної ради учням професійно-технічних та студентам вищих навчальних закладів. Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №440-р від 26.12.2012 включений до складу членів координаційної ради з питань створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів, що фінансуються з обласного бюджету.

У 2013 році розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №53-р від 26.02.2013 Зінченко А.І. включений до складу робочої групи з розроблення Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2017 року.

До 2019 року – зареєстрований керівник Комунального підприємства «Шкільний світ».

У 2010 році — участь у майстер-класі «Застосування кращої практики управління інноваційними проектами та програмами в контексті реформування системи державних фінансів України» Українсько-Японського центру Японського агентства міжнародного співробітництва та Японської і Української асоціацій управління проектами.

 

  1. Досвід у сфері права (в т.ч. в реальному секторі).

З 2006 року (з перервою на державну службу) – адвокат України, в теперішний час в складі АО Миколаївська обласна колегія адвокатів.

У 2021 році учасник конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.

З 2021 року Голова комісії Ради адвокатів Миколаївської області з оцінки якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги.

Лектор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

 

  1. Інша професійна та громадська діяльність.

З 2021 радник Голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма.

У 2020 році учасник від Миколаївської області у проекті «Голос громад», що є спільним проектом UA: Суспільне мовлення й DW Akademie.

Постійний гість ефірів на телебаченні (UA:Суспільне, НІС-ТВ) з найголовніших соціально значущих питань.

Автор понад 100 публікацій у наукових виданнях та ЗМІ в т.ч. на шпальтах finance.ua, blog.liga.net, тощо.

У 2007 році — член окружної виборчої комісії на позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня, уповноважений представник окружної виборчої комісії в судах.

 

Підвищення кваліфікації:

2021 р. Підтверджена педагогічна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» наказом директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

2021 р. Підвищення кваліфікації за напрямом «Розбудова системи забезпечення академічної доброчесності у закладі освіти» у Сумському державному університеті.

2019 р. підвищення кваліфікації у ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України».

2019 р. Підвищення кваліфікації у Національному університеті біоресурсів і природокористування України з Інноваційної спрямованості педагогічної діяльності.

2016 р. Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» наказом директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

2013 р. підвищення кваліфікації у ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

2012 р. Підвищення кваліфікації в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Європейська інтеграція України».

2011 р. Підвищення кваліфікації за програмою «Інституційні та правові засади Європейського Союзу» у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції.

2011 р. Навчання за програмою підвищення кваліфікації державних службовців з питань запобігання та протидії проявам корупції в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

2011р. Підвищення кваліфікації в ОРІДУ Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Управління персоналом в органах державної влади та місцевого самоврядування».

2010р. Підвищення кваліфікації в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Менеджмент в органах державної влади. Управління персоналом».

2009р. Сертифікат про участь у офіційному навчально-ознайомчому візиті представників органів місцевого самоврядування України до Штаб-квартири Ради Європи у м. Страсбург, Франція з питань досвіду і перспектив розвитку місцевого самоврядування та Євроінтеграції України.

 

Відзнаки та нагороди:

2020 р. – подяка Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України.

2019 р. —  грамота Миколаївської обласної ради.

2016 р. – грамота департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за значні особисті досягнення  у навчальній  і науковій роботі на всеукраїнському та міжнародному рівнях (нак. 62-к 19.05.16)

2016 р. – грамота ректора НУК за досягнуті успіхи в науково-педагогічній роботі, підготовці і вихованні студентів. (нак. 271к 13.05.16)

2001 р. — Диплом переможця конкурсу Регіональної торгівельно-промислової палати Миколаївської області «Регіон. Погляд у ХХІ століття».

 

Автор понад 100 наукових, навчально методичних та аналітичних публікацій в т.ч  у ЗМІ, контриб’ютор finance.ua, blog.liga.net.

Збірка відео- та текстових матеріалів: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015346608049