Економічний фестиваль на Факультеті економіки моря

Так! Так! Так! Ми це зробили! Провели Економічний фестиваль на Факультеті економіки моря, не зважаючи на складні умови, пов’язані з пандемією. Тож, «ковідом не скорені», але вже точно вакциновані любов’ю до рідної кафедри та факультету…і це на все життя, ми в цьому переконані!
Саме час підводити підсумки. Оголошуємо віртуальну церемонію нагородження відкритою!
Почнемо з команд, представники яких гідно змагалися он-лайн напередодні та проявили свої творчі здібності та професійні якості на надзвичайно високому рівні.
Нагороджуються учасники команди кафедри Менеджменту, кафедри Фінансів, кафедри Обліку та економічного аналізу за участь в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021» і перемогу в номінації «Творчий підхід до економіки». Грамоти чекатимуть вас на відповідних кафедрах.

Вітаємо учасників команди кафедри Економічної політики та безпеки. Ви нагороджуєтеся грамотами за участь в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021» і перемогу в номінації «Креативне економічне мислення». Щиро дякуємо вам за участь. Ваші грамоти також ви зможете отримати на кафедрі.

Нагороджуються студенти кафедри Економіки та організації виробництва за перемогу в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021». Вітаємо вас, щирі побажання професійних злетів та міцного здоров’я!!!
Вітаємо команди з їх заслуженими перемогами!
Щербунь Анатолій, Ковцевич Олександр, Стріха Анастасія, Параскун Алла, Остапенко В’ячеслав чекаємо вас на кафедрі для вручення презентів та грамот.

Від великої ФЕМівської родини висловлюємо вдячність всім студентам та наставникам за участь, окрема подяка вельмишановному журі за професійно виконану роботу, Студентському профкому за допомогу в організації заходу. До нових зустрічей, друзі! 💙