Економічний фестиваль

Вже традиційно за ініціативи адміністрації Факультету економіки моря відбувся Економічний фестиваль. Цього року — у форматі онлайн, проте від цього, прагнення проявити свої творчі здібності та економічні знання, не були меншими.
Це не просто пересічний захід – це своєрідна традиція нашого факультету, його візитівка. Тож ми сповнені радісними відчуттями, що нам все вдалося, навіть в таких складних умовах.
Після виру яскравих та сповнених бурхливими емоціями етапів економічного турніру, підійшов час церемонії нагородження переможців. Першість в турнірі, отримала команда кафедри Економіки та організації виробництва. Лідери економічного змагання отримали грамоти та презенти на довгу згадку про Економфест-2021.
До нових зустрічей на традиційних економічних інтелектуальних змаганнях!