Маск та Безос запрошують переселятися на інші планети Сонячної системи

Чи усім вистачить місця в їх космічних кораблях або грошей для бронювання білетів? Більшість залишиться на Землі. Їх завдання — попіклуватися про своє майбутнє. А воно безпосередньо пов’язане зі Світовим океаном.

Кафедра ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ 📲💻 пропонує студентам системно викладені теоретичні положення та прикладні методики організації морських видів діяльності, які в сукупності й взаємодії становлять особливу сферу господарських відносин – Економіку моря 🌊. Матеріал базується на фундаментальних концепціях і поняттях, вивчення яких передбачено логікою побудови робочої програми цього захопливого академічного курсу.
Детально про це у відео-анонсі автора курсу д.е.н., професора Парсяка Володимира Никифоровича 👌.