PRNEWS.IO в рамках зустрічі презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR

21 жовтня платформа з розповсюдження PR-матеріалів у ЗМІ PRNEWS.IO в рамках зустрічі в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR.

Також було підписано меморандум про співпрацю. Свої підписи під документом поставили завідувачка Кафедра інтелектуальної цифрової економіки ФЕМ НУК Дибач Інна Леонідівна та СМО в PRNEWS.IO Олександр Нігматулін.

Як відзначили представники онлайн-платформи, наразі вітчизняний медіаринок відчуває значний дефіцит галузевих ЗМІ та сайтів українською мовою, що публікують контент про маркетинг та PR. Блог PRNEWS.IO має високі показники відвідуваності, тому команда платформи вирішила сфокусуватися на просуванні та актуалізації контенту для маркетологів і PR-фахівців з України.

Для того, щоб опублікувати статтю чи дослідження на тему маркетингу та піару, треба зв’язатися з редакцією платформи (support@prnews.io) і запропонувати матеріал для розміщення. Крім популяризації галузі й тематики, блог платформи надасть студентам можливість проявити себе, ставши авторами матеріалів.
Детальніше за посиланням: