Щиро вітаємо команду «НЕШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ» з перемогою в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021»!

🏆 Щиро вітаємо команду «НЕШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ», — студентів кафедри Економіки та організації виробництва Алла Параскун, Anastasia Strikha, Александр Ковцевич, Остапенко В’ячеслава та Щербуня Анатолія, — з перемогою в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021»!🥳🤩
🤗Висловлюємо надзвичайну подяку FEM NUOS за яскраве студентське життя, Оксані Корниенко за, як завжди, бездоганну організацію найочікуванішого студентського економічного дійства та вельмишановному жюрі.
Окрема подяка всім учасникам турніру, роботи яких протягом тижня вражали своїм професіоналізмом!💯
Завдяки фестивалю студенти різних кафедр змогли краще пізнати один одного, урізноманітнити студентське життя, що особливо цінно в умовах пандемії, а також залишити свій слід в історії університету.
Вже чекаємо на ECONOMFEST 2022!🤗
p.s. сподіваємося, наживо😉